bipagroup-logo-web

"BIPA GROUP" paskelbė pardavusi "BAGFACTORY" akcijas

Konkurencijos tarybos pritarimą gavusi UAB „BIPA GROUP” sėkmingai užbaigė sandorį, parduodama valdomą UAB „BAGFACTORY” akcijų paketą. 

 

Akcijas įsigijo investicinis fondas „KS Livonia Partners Fund II AIF”, kuris galės įsigyti iki 60 proc. bendrovės „Bagfactory” akcijų ir kartu su įmonės įkūrėjais Gvidu Kroliu bei Mariumi Rumbinu įgyti bendrąją jos kontrolę. 

 

 

„BAGFACTORY” – Baltijos regiono lyderė ekologiškų neaustinės medžiagos ir popierinių maišelių gamybos srityje, per 2022-ųjų metus padvigubino savo pajamas, nuo 4,6 mln. eurų 2021-aisiais iki 10,4 mln. eurų pernai. 

„BIPA GROUP” vadovas Erikas Viršilas pasidalino savo įspūdžiais po šio sandorio, teigdamas: „Paskutiniai 5 metai, praleisti kartu, buvo įspūdingi iššūkių ir atradimų metai. Tai vienas iš pirmųjų ryškių mano patyrimų, kuris faktiškai parodė, kaip svarbu numatyti, kuria linkme judės industrijos, valstybinis reguliavimas ir sąmoningi žmonių poreikiai. Verslo įkūrėjai įtikino pirmiausia mano partnerį Regimantą Buožių, o vėliau ir mane, kad tvarūs sprendimai yra ateitis. Dabar tai atrodo juokinga, bet tuo metu, kai išgirdome idėją apie neaustinius maišelius, visi puikiai naudojomės pigiais vienkartiniais maišeliais, o šiandien už jų naudojimą jau numatyti papildomi mokesčiai ar net baudos.”


Jis taip pat pridūrė: „Dar viena svarbi pamoka, kurią pasikartojome, yra tai, kad gamyboje inovacijų paieškos privalo būti nuolatinis procesas. Trumpam prisėdus atsipūsti ant atsarginių suolelio, į aikštelę daugiau gali būti nepakviestas. Džiaugiamės turėję galimybę dirbti kartu su Mariumi ir Gvidu, tai neabejotini šios industrijos talentai. UAB ‘Bagfactory’ pasiekė spartaus augimo fazę, todėl fondo atėjimas leis bendrovei susikoncentruoti į verslo plėtrą ir realizuoti ambicingus bendrovės įkūrėjų planus.”


„BIPA GROUP” prisijungė prie „Bagfactory” veiklos 2018 metais. Kaip pasakoja vienas iš bendrovės įkūrėjų Marius Rumbinas: „Verslo pradžioje, patyrusių partnerių iš ‘BIPA GROUP’ prisijungimas prie ‘Bagfactory’ suteikė mums finansinę drausmę, taip pat žinias ir metodus efektyviau valdyti ir prognozuoti procesus. Turėdami didesnį pradinį kapitalą, galėjome realizuoti daugiau savo idėjų, o dabartinis fondo atėjimas leis mūsų bendrovei toliau sparčiai augti.”


UAB „Bagfactory” ateities planuose numato skirti ypatingą dėmesį uždariems ciklo procesams – plastiko atliekų surinkimui, perdirbimui, medžiagų ir galutinių produktų gamybai. Bendrovė taip pat siekia įsigyti gamybos ir prekybos įmones Europos Sąjungoje ir JAV bei atidaryti naujas pardavimo biurus užsienyje.


„BIPA GROUP” ir toliau nusiteikusi investuoti į rinkos talentus, kurie jau turi pirmus savo verslo idėjos rezultatus ir kuriems galėtų padėti pereiti į sekančius augimo etapus.


UAB „BIPA GROUP” veiklos pradžia siekia 1994 m., o šiandien bendrovė priklauso partneriams Regimantui Buožiui ir Erikui Viršilui.


UAB „BIPA GROUP” yra sėkminga ir inovatyvi įmonė, veikianti nuo 1994 m. Bendrovė turi plačią patirtį įvairiose pramonės šakose, įskaitant prekybą, investicijas ir verslo plėtrą. Jos tikslas yra kurti ilgalaikius ir tvarius projektus, prisidedančius prie regiono ekonomikos augimo ir vystymosi.

 

2023.05.19