bipagroup-logo-web
Tomas Laucevičius

Viena iš savo sektoriuje lyderiaujančių bendrovių UAB „Bipa“ pranešė apie naujai paskirtą vadovą. Nuo spalio 2 d. UAB „Bipa“ direktoriaus pareigas perima ilgametis įmonės darbuotojas, iki tol vadovavęs BIPA Kauno regiono padaliniui – Tomas Laucevičius. 

 

„T. Laucevičius yra vienas labiausiai patyrusių rinkos specialistų, per paskutinius kelerius metus užsirekomendavęs ir kaip puikus regiono komandos vadovas, tad patikėti visos įmonės valdymą nebuvo sudėtingas sprendimas, – sako 12 metų bendrovei vadovavęs Erikas Viršilas. 

 

UAB „Bipa“ savo industrijoje gerai pažįstamas ženklas. Įmonė užsiima „smart city” sprendimų kūrimu, įrenginėja vaikų žaidimo ir lauko sporto aikšteles, parduoda mažosios architektūros elementus, bei įrenginėja automobilių stovėjimo aikšteles ir teikia infrastruktūros projektavimo paslaugas. 

„Pastaraisiais metais BIPA ėmėsi išmaniųjų sprendimų kūrimo. Rinkai jau siūlome industrinio daiktų interneto sprendimus, leidžiančius matuoti oro ir vandens taršą, dviračių ir pėsčiųjų srautus, vandens ir elektros nuskaitymą nuotoliniu būdu, bei eilę kitų pramonei reikalingų sprendimų. Planuojame stiprinti šią sritį, kad mūsų aplinka, darbo vietos, miestai ir kaimai taptų išmanesni”, – sako naujai paskirtas vadovas T. Laucevičius. 


„Šis vadovybės pasikeitimas yra dalis įmonės strategijos. Per paskutinius metus UAB „Bipa“ tapo savotiška tyrimų ir bandymų laboratorija, nes įmonė aktyviai investuoja ir išbando naujas sritis, siekdama inovatyviai pažiūrėti į aplinkos pritaikymą miestams ir jų gyventojams. Supratome, kaip svarbu yra fokusuotis į proveržį rodančias verslo sritis; iš to gimsta ne tik nauji įmonės skyriai, bet ir atskiros bendrovės. Struktūriniai pokyčiai leis kiekvienai augančiai sričiai turėti pilnai dedikuotą vadovą ir padidinti fokusą į konkretų verslą ir numatytas užduotis”, – teigia pareigas paliekantis Erikas Viršilas. 


Buvęs BIPA direktorius E. Viršilas susikoncentruos į UAB „Bipa Group“ įmonių grupės veiklą, plėtrą ir investicijas. Grupė vienija įmones, kurių dėmesys skiriamas inžineriniams produktams ir projektams, kuriuose dera sinergija tarp technologijų ir tvarių idėjų. 

2023.09.27